Sude Camgöz İç MİMARLIK - Detay

Page Sub Title Goes Here

2018 Ev Dekorasyonu ve Çerçeve Asma Fikirleri
Sude Camgöz
04.07.2018
  • Dekorasyon
  • Basit Tasarım
  • Ev
  • Küçük Ev

  1. Sık ve sıralı çerçeve tasarımları.

Evinizin bir bölümünü komple ‘arşiv’ moduna dönüştürebilirsiniz. Bu durum sizler için görüntü kalabalığı gibi düşünülse de, 2018 ev dekorasyonu alanında birçok kullanıcının ortak tercihidir. Evinize hem sık, hem de sıralı olarak yerleştirebileceğiniz çerçeveler bu noktada kusursuzluğu ele alma noktasında önemli bir durum niteliği olarak görülmektedir.

  1. Dağınık şeritler dahilinde çerçeve tasarımları.

Evinizde sıralı ve simetrik giden bir çerçeve çalışmasına istinaden, dalgalı görünen bir çerçeve tasarımı ile şıklığı yakalamak söz konusudur. 2018 ev dekorasyonu ile beraber en harika çalışmaların sahnelendiği bu özel alanları oluşturmak sizlerin elinde. Şık çerçeveler satın alın ve ebat / boyut bakımından farklı olan bu özel çerçeveler ile harika konumlandırmalar yapın.

  1. Çoklu çerçeve fikirleri göz kamaştırıyor.

Çoklu çerçeve fikirleri ile 2018 ev dekorasyonu için cazip bir ortam zemini oluşturabilirsiniz. Simetri hastalığı olanlar için hem sıralı, hem de düzgün giden bu çalışma, aynı zamanda duvarınızı süslemek için birçok etkeni ortadan kaldırmanızı sağlıyor. Bu alanda şıklığı sunan çalışmalara bir tıkla ulaşabilmek sizlerin elinde.